Wyniki konkursów rozgrywanych w ramach III Amatorskich Zawodów Jeździeckich w Ikarionie

Tu relacja z III zawodów jeździeckich Ośrodka IKARION

 

Konkurs nr 1 Ujeżdżenie

 

Oceny były dokonywane na podstawie wytycznych dotyczących egzaminowania przy rozgrywaniu odznak. Podstawą uzyskania oceny powyżej 60 % był poprawnie zaprezentowany rysunek, świadomość używania pomocy jeździeckich oraz dosiad jeźdźca.

 

Brązowa Odznaka

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce  
1 Ewa Paluszkiewicz Dagmar 71% 9  
2 Julia Mitera Flamenco 72 % 4  
3 Martyna Bylica Witeź 70 % 6  
4 Wiktoria Kowalczyk Balencjada 68 % 8  
5 Joanna Jarnot Eros 69 % 7  
6 Zuzanna Kowalczyk Witeź 66 % 10
7 Anna Kościelnik Dagmar 75 % 2
8 Zuzanna Krajewska Flamenco 57 % 12
9 Anna Giermek Balencjada 74 % 3
10 Małgorzata Rudnicka Eros 83 % 1
11 Dagmara Żyła Dagmar 71 % 5
12 Dominika Marchwicka Witeź 57 %% 12
13 Aleksandra Wabik Balencjada 68 % 8
14 Ilona Kosowska Zorka 70 % 6.
15 Natalia Wojtyczko Finezja 60 % 11
16 Łucja Noga Funny 48 % 14
17 Dorota Żołyniak Lotos 75 % 2.
18 Nina Murawska Huzar 53 % 13

 

Srebrna Odznaka

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce
1 Ilona Kosowska Galicja Rezygnacja  
2 Wiktoria Bogacz Lawenda 40% 7
3 Dorota Żołyniak Huzar 58% 5
4 Dalia Syrkosz Lukas 53% 6
5 Edyta Czulińska Róża 75% 1
6 Gabriela Curyło Gruzja 63% 4
7 Barbara Bąk Dagmar 74% 2
8 Aleksandra Czekaj Berkut 58% 5
9 Magdalena Odrobina Black Cat 69% 3
10 Dorota Żołyniak Lotos Rezygnacja  
11 Weronika Wilczak Galicja Rezygnacja  

 

Konkurs nr 2 Mini LL (brąz i małe konie)

 

Oceny były dokonywane na podstawie wytycznych dotyczących egzaminowania przy rozgrywaniu odznak w skali od 0,00 do 10,00. Podstawą uzyskania oceny powyżej 5,00 było czyste przejechanie parkuru w dobrym rytmie z zachowaniem dbałości o prawidłowe najazdy z dobrej nogi oraz zatrzymanie się w wyznaczonym przez przepisy miejscu.

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce
  Aleksandra Wabik Eros 6.0 4
  Dominika Marchwicka Witeź 4.8 9
  Anna Kościelnik Dagmar 6.0 4
  Wiktoria Kowalczyk Balencjada Dyskwalifikacja  
  Julia Mitera Flamenco Dyskwalifikacja  
  Nina Murawska Huzar 5.0 8
  Małgorzata Rudnicka Eros 7.5 2
  Zuzanna Kowalczyk Witeź 5.0 8
  Ewa Paluszkiewicz Dagmar 5.9 5
  Elena Ważnik (dwa przejazdy) Berkut Przejazdy treningowe  
  Anna Giermek Balencjada 5.9 5
  Zuzanna Krajewska Flamenco 6.5 3
  Joanna Jarnot Eros 6.0 4
  Martyna Bylica Witeź 5.3 7
  Dagmara Żyła Dagmar 6.5 3
  Dorota Żołyniak Lotos 9.0 1
  Łucja Noga Funny 5.5 6
  Natalia Wojtyczko Finezja 6.0 4
  Ilona Kosowska Zorka 6.5 3
  Dominika Mazur Mister Hopsing 9.0 1
  Wiktoria Bogacz Lawenda 4.5 10

 

 

Konkurs nr 3 Mini LL (srebrna i duże konie)

 

Oceny były dokonywane na podstawie wytycznych dotyczących egzaminowania przy rozgrywaniu odznak w skali od 0,00 do 10,00. Podstawą uzyskania oceny powyżej 5,00 było czyste przejechanie parkuru w dobrym rytmie z zachowaniem dbałości o prawidłowe najazdy z dobrej nogi

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce
1 Weronika Wilczak Galicja Rezygnacja  
2 Dorota  Żołyniak Lotos 5.8 5
3 Paulina Trzaskalik Lukrecja 6.5 2
4 Dalia Syrkosz Lukas 6.0 4
5 Ilona Kosowska Funny 5.0 8
6 Barbara Bąk Eros 5.8 5
7 Magdalena Odrobina Black Cat 6.0 4
8 Gabriela Curyło Gruzja 5.2 7
9 Wiktoria Bogacz Lawenda 6.1 3
10 Weronika Romańska Aquilla 5.0 8
11 Natalia Wojtyczko Finezja 5.5 6
12 Ewelina Rusin Arkadia Dyskwalifikacja  

 

Konkurs nr 4 Klasa LL dokładności

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce
1 Weronika Wilczak Zorka Eliminacja  
2 Agata Kotynia (dwa przejazdy) Legenda Eliminacja

0 pkt

1,55

6
3 Natalia Wojtyczko Finezja Rezygnacja  
4 Magdalena Odrobina Black Cat Eliminacja  
5 Barbara Bąk Eros 8 pkt karnych

1,56m

9
6 Karolina Gawęda Veron 8 pkt karnych

1,19m

8
7 Dalia  Pyrkosz Lukas Rezygnacja  
8 Weronika Wilczak Galicja 0pkt karnych

1,10m

1
9 Gabriela Curyło Gruzja Eliminacja  
10 Anna Gerle-Kotula Mirek Doktor 8 pkt karne

1.08 m

7
11 Aleksandra Mandrela Dwa przejazdy Sherry Lady 4 pkt karne

0 pkt karnych 1,36m

4
12 Ewelina Rusin Arkadia O pkt karnych

1,35m

3
13 Weronika Romańska Aquilla Eliminacja  
14 Paulina Trzaskalik Lukrecja 0 pkt

1,23m

2
15 Gabriela Curyło Zorka 0 pkt

1,53m

5

 

Konkurs nr 5 Klasa L dokładności z rozgrywką

 

 

Lp. Imię i nazwisko Koń Ocena Miejsce
1 Weronika Wilczak Galicja 4pkt

1,31m

2
2 Barbara Bąk Eros Rezygnacja  
3 Weronika Romańska Aquilla Rezygnacja  
4 Aleksandra Mandrela Sherry Lady 8 pkt

1,37m

4
5 Weronika Wilczak Zorka Rezygnacja  
6 Paulina Trzaskalik Lukrecja 0 pkt

1,19m

1
7 Karolina Gawęda Veron Eliminacja  
8 Anna Gerle-Kotula Mirek Doktor 4pk

1,46m

3
9 Agata Kotynia Legenda Rezygnacja  

 

 

 

Sędzia Główny: Żaneta Niczyporuk

Sekretarz: Hubert Szczęśniak

Sędziowie pomocniczy: Monika Nowotarska, Aleksandra Czekaj

Obsługa techniczna: Natalia Krupa, Łukasz Nowotarski, Patryk Rutkowski