Zbiórka nakrętek dla Mirandy

Wszyscy na pewno kojarzycie Mirandę-  jest z nami od początku działalności IKARIONU. Jest to klacz z charakterem,ale jak już kogoś polubi to staje się ogromnym misiem do przytulania.

Niestety rok temu zaczęła kuleć. Zaczęliśmy leczenie. Było lepiej. Potem znowu kulawizna, potem poprawa i tak w kółko. Po roku takiej huśtawki weterynarz zalecił skrupulatną diagnostykę i okazało się iż Miranda ma zwyrodnienia w stawie koronkowym – zaraz przy kopycie.

Dyskusje na stajni trwały tydzień – czy leczyć czy oddać komuś jako kosiarkę do ogródka. Jednak nie wyobrażamy sobie stajni bez tej małej złośnicy więc zapadła decyzja o leczeniu. Miranda będzie miała co miesiąc nastrzykiwany staw kwasem hialuronowym, ponadto podawane preparaty z czarcim pazurem oraz będzie kuta ortopedycznie.

To wszystko jest dużym obciążeniem dla stajni, jednakże podjęliśmy taką decyzję i liczymy się z kosztami.

Was tylko prosimy o pomoc w zbieraniu plastikowych nakrętek. Dzięki nim będziemy pewni iż będziemy mogli leczyć Mirandę tak długo, jak tego będzie trzeba.

Wierzymy że nas zaskoczycie pozytywnie ilością nakrętek 🙂

A dla 3 osób które przyniosą największą ilość przewidziane są nagrody – p. Anna Piotrowska której już bardzo dziękujemy – uszyje piękną torebkę albo maskotkę oczywiście z końskim motywem 🙂