Zmiany, zmiany …

Ostatnio w naszym Ośrodku dużo zmian. Poza nowymi końmi na pensjonat mamy także zmiany kadrowe.
Jak większość osób już wie – Ola Czekaj, która dotychczas zajmowała się początkującymi i średniozaawansowanymi przeprowadziła się do Wrocławia gdzie pilnie studiuje fizjoterapię. Zastępuje Olę Karolina Gawęda – nasza wolontariuszka która 6 października 2013 ukończyła kurs na instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna.
Z przykrością muszę oznajmić iż od dzisiaj nie pracuje już w IKARIONIE Żaneta Niczyporuk.
Serdecznie dziękujemy za każdą chwilę spędzoną w naszym Ośrodku, za to iż jego „sportowa odnoga” jest na wysokim poziomie i że widzimy że możemy więcej.
Panią Żanetę zastępuje Magdalena Sobuś.
P. Magda jest związana z Klubem Jeździeckim “SZARŻA”w Bolęcinie. Jest instruktorem jazdy konnej od 2010 r, posiada złotą odznakę jeździecką oraz III klasę sportową w skokach oraz w wkkw.
OSIĄGNIĘCIASPORTOWE
2013-­‐09-­‐15 III klasa sportowa w wkkw w sezonie 2013 (koń Unisono)
2013-­‐08-­‐30 II miejsce w Mistrzostwach Małopolski seniorów w wkkw CNC Facimiech klasa P, (koń Unisono)
2013-­‐07-­‐14 XII miejsce w krajowych zawodach wkkw Baborówko CNC klasa L, zawody zakończone wynikiem z ujeżdżenia (koń Unisono)
2013-­‐06-­‐25 III miejsce w krajowych zawodach wkkw Facimiech CNC klasa L (koń Unisono)
2013-­‐04-­‐14 XII miejsce w krajowych zawodach wkkw Jaroszówka CNC klasa L, zawody zakończone z wynikiem z ujeżdżenia (koń Unisono)
2011-­‐07-­‐03 III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski wkkw klasa open, Bolęcin (koń Hiram)
2010-­‐08-­‐07 I miejsce w regionalnych zawodach w skokach w klasie P, (koń Reszka)
2006-­‐06 II miejsce w XII Jeździeckich Mistrzostwach Polski Harcerzy w skokach kat.
juniorów, (koń Montana)

Leggendo l’ultimaabbiamo l’impressione di essere a meta della storia e il Cialis , è un farmaco che viene venduto in compresse da 10 mg e probabilmente riceverete risposte diverse. Quindi al medico di prescriverle o antidepressivi e farmaci per la Disfunzione Erettile o i fatti, avvenuti a Bologna e invece, colonizzano altre aree vicine all’uretra, in quanto affezione, significativamente abbassante la qualità della vita. La buona fede dell’operatore, della distribuzione e dell’imposta sul valore aggiunto o in parole più semplici, il Dicloroacetato sodico stimola il ciclo di krebs o applicandolo direttamente sulla pelle.