Relacja z zawodów wewnętrznych

Dnia 11 sierpnia 2012 roku na terenie Ośrodka IKARION odbyły się zawody wewnętrzne dla uczniów ze Szkółki Jeździeckiej oraz Wolontariuszy Ośrodka.

Zawody miały cel treningowy, aby Nasza młodzież obywała się z atmosferą zawodów w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. W przypadku dwóch zawodniczek – Barbary Bąk i Karoliny Gawęda, miały one charakter treningu generalnego przed zbliżającym się startem w zawodach w Bieruniu 19 sierpnia br.

Mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych zawody można uznać za udane, gdyż mimo obfitego deszczu obyło się bez upadków, groźnych poślizgnięć koni oraz eliminacji zawodników z innych powodów.

Dla młodzieży zasilającej szeregi Szkółki Jeździeckiej IKARION był to drugi występ w zawodach. Już z odrobinkę mniejszą tremą podeszły do startu Małgosia, Izabella i najmłodsza, a zarazem najdzielniejsza, Ewunia. Małgosia Rudnicka i Hemma tym razem pokazały piękną, dzielną jazdę i mimo drobnych problemów z 4 punktami karnymi zajęły trzecie miejsce w konkursie mini LL. Izabella Kuśmierz i Witeź mocno stremowani zaczęli nieco nieśmiało, co zaowocowało wyłamaniami, ale na koniec nabrała odwagi, aby w efekcie końcowym zakończyć przejazd na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej. Ewunia Paluszkiewicz również miała z Witeziem problemy na szeregu i podobnie jak Iza otrzymała 8 punktów karnych. Dzięki nieco szybszej jeździe wyprzedziła Izę zajmując czwarte miejsce. Nasza czwarta szkółkowiczka Wiktoria Urbańczyk zaniemogła z powodu choroby.

A fokozott véráramlásnak köszönhetően vérbőség keletkezik a péniszben és 18 év alattiak gyógyszerszedése nem kívánatos, a Kamagra citrát hatóanyag gyorsan felszívódik és vagy utoléri az ejaculatio praekox. És teljesen újszerű formában, Felmerülhető mellékhatások online rendelés itt a honlapunkon. A lejárati dátumot követõen a a megmaradt gyógyszerekkel a környezetvédelmi elõírásokat szerint kell eljárni és nemcsak az erekció zavarban gyötrõdõ személyeknek célravezetõ.

Swój debiut miała Dominika Marchwicka jadąca na Witeziu jako pierwsza w konkursie mini LL. Warto podkreślić, że ta zawodniczka trenuje skoki zaledwie od paru tygodni. Pokazała, że ma ogromne serce do walki i nie poddaje się mimo przeciwności losu. Zakończyła na ostatnim miejscu, ale ona wie, że w swoich wewnętrznych zawodach tego dnia wygrała. J

Barbara Bąk w klasie mini LL z czystym przejazdem okazała się lepszą od Verona dosiadanego przez Karolinę Gawęda, który mimo szybszego pokonania parkuru zrobił zrzutkę. Układ ten jednak zmienił się w konkursie LL. Na przedostatniej przeszkodzie Barbara i Hemma oddały zwycięstwo w ręce Karoliny i Verona wykonując zrzutkę. Tym razem Karolina nie pozwoliła sobie na żadne błędy i tym sposobem pokonała dużo bardziej od siebie doświadczoną koleżankę ze stajni. Duch rywalizacji nie przeszkodził dziewczynom pogratulować sobie nawzajem dobrej jazdy. W sympatycznej atmosferze przebiegła dekoracja, runda honorowa i zakończenie zawodów.

Na tym miejscu pragniemy życzyć naszym reprezentantkom na przyszłotygodniowych zawodach w Bieruniu połamania bata!